حل مشکل بوتلوپ شیائومی با بوتلودر بسته

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
حل مشکل گیر کردن روی لوگو(بوتلوپ) شیائومی با بوتلودر بسته

بسیار دیده شده که کاربران گوشی های شیائومی در هنگام بروز رسانی گوشی خود در مراحل پایانی که گوشی بروز رسانی ها را نصب ریست می شود روی لوگوی اول گوشی گیر میکند ، به چنین وضعیتی بوت لوپ یا به اصطلاح سافت بریک میگویند ، سافت بریک شیائومی معمولا در مواقعی اتفاق می افتد که گوشی روت شده باشد و یا بوسیله ویروس آلوده باشد در این حالت فایل های رام جدید نمی تواند بصورت کامل به جای رام اصلی گوشی قرار بگیرند و گوشی روی لوگوی اولیه گوشی می ماند و وارد منوی گوشی نمی شود .در ادامه ما آموزشی رابرای شما آماده کرده ایم که بوسیله آن بتوانید مشکل بوتلوپ گوشی شیائومی خود را حل نمایید .

حل مشکل گیر کردن روی لوگوی شیائومی با بوتلودر بسته 

اما مشکل زمانی دو چندان می شود که بوتلودر گوشی کاربر نیز بسته باشد در این حالت امکان فلش رام جدید بوسیله برنامه می فلش وجود ندارد و کاربر به دلیل اینکه نمیتواند به محیط داخلی گوشی وارد شود قادر به آنلاک بوتلودر گوشی خود نیست ، در چنین مواقعی چه باید کرد ؟ در ادامه با ام آی فلش همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم…

..:: دو راه حل کلی برای این وضعیت وجود دارد ::..

 

راه حل اول ( درصورتی که به منوی فست بوت دسترسی داشته باشید )

برای رفتن به منوی فست بوت گوشی خودتون را کامل خاموش کرده و با نگه داشتن کلید ولوم پایین و دکمه پاور وارد حالت فست مود شوید 

اگر قادر به رفتن به منوی فست بوت هستید می توانید از آموزش زیر اقدام به آنلاک کردن گوشی خودتون بکنید

بعد از آنلاک کردن باید آخرین رام فست بوت مناسب گوشی خودتون را با جستجو در بالای صفحه اصلی سایت ما یعنی اینجا دانلود و با آموزش نصب که در همون صفحه رام وجود دارده گوشیتون را فلش کنید .

راه حل دوم 

اگر قادر به ورود به منوی فست بوت نیستید کار یکم سخت می شود و شما باید از طریق تست پوینت را فست بوت گوشی خودتون را بدون آنلاک کردن بوتلودر فلش بزنید .

برای این کار می تونید از آموزش هارد بریک و سافت بریک شیائومی استفاده کنید که توی اون ما بصورت مفصل بصورت متنی ، تصویری  و ویدئویی آموزش جامعی برای دوستان آماده کردیم و روش نصب رام شیائومی بدون باز کردن بوتلودر گوشی را کامل شرح داده ایم 

درصورتی که بوتلودر گوشی شما باز است کار شما راحت تره و کافیه آخرین رام فست بوت مناسب خودتون را روی گوشی فلش زده و در انتها گوشی خودتون را Wipe Data  و Wipe Cash  نمایید . می تونید برای راهنمایی از لینک بالا که در مورد هارد بریک و سافت بریک بود بخش سافت بریک را مطالعه نمایید  .

نحوه خروج از منوی ریکاوری در گوشی های شیائومی

حل مشکل گیر کردن دربر روی منوی ریکاوری شیائومی ، بسیار پیش آمده که مخصوصا در هنگام بروز رسانی گوشی بعد ریست شدن دستگاه گوشی روی منوی ریکاوری گیر کرده و دیگر وارد منوی اصلی گوشی نمی شود در چنین حالتی حتی با گرفتن دگمه پاور نیز گوشی از این حالت خارج نمی شود ، گیر کردن بر روی منوی ریکاوری شیائومی مشکل شایع در گوشی های شیائومی می باشد ، در این ویدئوی نحوه خروج از منوی ریکاوری گوشی را مشاهده می کنید:

امیدوارم این آموزش برای وستان مفید واقع شده باشه ، هرگونه سوال یا مشکلی داشتید می تونید زیر همین پست برای ما ارسال کنید .

مطالعه بیشتر