مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی

مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی

مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی از جمله مسائلی است که احتمال دارد شما با آن درگیر شوید . امروزه و با انتشار چندین ملیون اپلیکیشن ؛ برنامه های نصب شده روی هر گوشی بشدت زیاد شده اند . کاربران موبایل ممکن است به هر دلیلی بخواهند آیکون برنامه نصب شده در منوی موبایلشان نمایش داده نشده و آن اپلیکیشن پنهان باشد . 

فهرست مطالب

مخفی گر برنامه ها از منوی گوشی یکی از روش ها و قابلیت هایی است که می توانیم بدون نصب برنامه جانبی و با استفاده از تنظیمات خود گوشی ، اپلیکیشنی را که می خواهیم ، پنهان کنیم ؛ لذا در این پست ابتدا به روش مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی بدون استفاده از برنامه جانبی می پردازیم ، و سپس برنامه ای را هم جهت این امر معرفی می کینم . با آموزش این دو روش با ما همراه باشید …

مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی

مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی بدون برنامه جانبی

پیشنهاد ما به شما برای مخفی کردن برنامه ها در گوشی شیائومی ، استفاده از تنظیمات خود گوشی است . در گوشی های شیائومی قابلیتی با عنوان APP lock (قفل برنامه) تعبیه شده است که شما می توانید با این تنظیمات اقدام به پنهان کردن برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود کنید . از این روش می توانید برای مخفی شدن برنامه ها در شیائومی پوکو x3 و مدل های دیگر شیائومی استفاده کنید .

برای این کار ابتدا به settings (تنظیمات) رفته و گزینه Apps (برنامه ها) را انتخاب کنید . حال از گزینه های موجود روری App lock (قفل برنامه) کلیک کنید . از تب بالا بر روی گزینه hidden apps بزنید و برنامه های که قصد پنهان کردن آن هارا دارید انتخاب کرده و آن ها را مخفی کنید .

{ اگر بار اول باشد که به این تنظیمات رفته اید ، باید اثر انگشت خود را تائید و رمزی به صورت الگو تعیین کنید . }

مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی

بعد از مخفی کردن ، برنامه از منو و صفحه نمایش گوشی محو می شود . شما به راحتی می توانید برای دسترسی به فایل ها و برنامه های پنهان شده خود ؛ دو انگشت خود را روی صفحه اصلی گوشی گذاشته و به حالت زوم کردن از هم دور کنید .

برای بازگردانی رمز در صورت فراموشی دیگر باید برنامه مربوطه را از اکانت شیائومی خود بازگردانی کرده و یا حذف کنید …

مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی
مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی

بدیهی است که برای گذاشتن رمز روی هر برنامه می توانید از تب APP lock اقدام کنید ، و با استفاده از چرخ دنده می توانید تنظیمات مربوط به قفل برنامه ها را به صورت دلخواه تغییر داده و آن ها را شخصی سازی کنید .

مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی با برنامه App Hider

اگر قصد دارید برای مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی خود از بهترین نرم افزار مخفی سازی اندروید استفاده کنید ، قطعا نرم افزار App Hider بهترین گزینه است . این برنامه رابط کاربری زیبا و آسانی دارد و هیچ ردی از برنامه پنهان شده توسط شما باقی نمی گذارد . درضمن استفاده از این برنامه نیازی به روت ندارد و اگر به دنبال دانلود مخفی ساز برنامه بدون نیاز به روت هستید ، می توانید از App Hider استفاده کنید .

✔ برخی از ویژگی های نرم افزار App Hider :

  • پنهان کردن برنام ها در غالب یک ماشین حساب ” ماشین حساب مخفی کننده برنامه
  • عدم نمایش برنامه های پنهان شده در recently app (برنامه های اخیر)
  • امکان مدیریت اعلان های دریافتی از برنامه های پنهان شده
  • امکان عدم نمایش اعلان برنامه های پنهان شده
  • پنهان کردن تصاویر ، ویدئو ها و تمام فایل های شخصی دیگر در کنار برنامه ها
  • امکان سرچ در سطح وب بدون هیچ اثری
  • قابلیت تهیه ی نسخه ی کلون از برنامه های مورد نظر
  • قابلیت رمز گذاری بر روی برنامه های قفل شده
  • رابط کاربری روان

همانطور که گفته شد ، بهترین روش استفاده از تنظیمات پیشفرض گوشی است ؛ اما اگر این تنظیمات را ندارید و یا به هر دلیلی میخواید از برنامه جانبی استفاده کنید ، می توانید این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید .این برنامه توسط تیم ما برای مخفی شدن برنامه ها در شیائومی نوت ۹ تست شده و بدون مشکل عمل کرده است .

در این پست دو روش موجود برای مخفی کردن برنامه های گوشی شیائومی به شما آموزش دادیم . استفاده از روش اول به راحتی آب خوردن و از تنظیمات گوشی انجام می شود و در روش دوم هم به معرفی برنامه جانبی پرداختیم . امیدوارم از این آموزش استفاده کافی کرده باشید ؛ شما می توانید سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید … 

مطالعه بیشتر