۶ برنامه کمکی برای اینستاگرام – برنامه های طراحی پست و استوری اینستاگرام

6 برنامه کمکی برای اینستاگرام - برنامه های طراحی پست اینستاگرام

اینستاگرام ” Instagram ” جزو جدانشدنی و محبوب ترین برنامه اجتماعی امروزه جهان و ما ایرانی ها می باشد که امروزه کاربران فراوانی دارد ، یکی از بخش های جذاب این برنامه بخش استوری و پست های آن می باشد ، از این رو شناخت نرم افزار ساخت استوری اینستاگرام و نرم افزار طراحی پست اینستاگرام می تواند برای کاربران آن بسیار جذاب باشد .

در این پست قصد معرفی برنامه های کمکی اینستاگرام و نرم افزار طراحی پست اینستاگرام را داشته و بهترین های آن ها را به شما معرفی می کنیم ، با ما همراه باشید …

اپلیکیشن‌های ساخت پست و استوری اینستاگرام در سال ۲۰۲۲

۱ – نرم افزار طراحی پست اینستاگرام: vsco

دانلود برنامه vsco وسکو

برنامه vsco برنامه ای کاربردی و جذاب جهت افکت گذاری و ویرایش تصاویر می باشد که مخصوصا برای بلاگر ها بسیار کاربردی و مفید محصوب می شود ، این برنامه برای اندروید و آیفون منتشر شده است و حتی یک شبکه مجازی برای خودش دارد که کاربران با پیوستن به ان می توانند تصاویر ثبت شده و به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کاربران را نیز مشاهده و دریافت نمایند .

دانلود برنامه vsco با لینک مستقیم

۲ – CapCut – Video Editor – کپ کات ویرایشگر ویدئو همه کاره اندروید

دانلود برنامه CapCut

برنامه CapCut برنامه ای عالی و حرفه ای جهت ساخت ویدئو از ویدئو ، عکس و موزیک می باشد که دارای محیطی کامل ، حرفه ای و متنوع از از امکانات جذاب برای ساخت کلیپ اینستاگرام می باشد ، یکی از جذاب ترین بخش های این برنامه تغییر پس زمینه فیلم با کپ کات می باشد که بسیار پر طرفدار است .

در ویدوئوی زیر می توانید آموزش طراحی پست اینستاگرام با گوشی بوسیله برنامه کپ کات را مشاهده نمایید :

آموزش برنامه Capcut کپ کات قدم به قدم

۳ – برنامه اینشات – inshot – برنامه قدرتمند ویرایشگر ویدئو و تصاویر اندروید

دانلود برنامه اینشات - inshot

برنامه Inshot برنامه ای معروف و کامل در زمینه ساخت ، ویرایش و تدوین تصاویر و ویدئو است که کامل ترین و حرفه ای ترین امکنات را در اختیار کاربران قرا می دهد ، شما با دانلود برنامه Inshot اینشات می توانید ویدئو های خود را به آسانی برش زده و یا بر روی آن ها صدا گذاری نمایید ، پشتیبانی از فونت ها در برنامه اینشات یکی دیگر از قابلیت های جذاب این برنامه می باشد .

در بخش تصاویر نیز این برنامه بسیار پرکاربرد و کاربردی است ، ویرایش تصاویر  مانند روتوش ، افکت گذاری ، درج متن بر روی تصویر ، تغییر سایز و ساخت کلیپ از تصاویر با افکت های جذاب از دیگر کاربرد های این برنامه می باشد .

برنامه اینشات نسخه هک شده یا مود شده تمامی قابلیت های این برنامه که خریدنی ستند را در خود دارد ، این برنامه یکی از حیاتی ترین و مفید ترین برنامه ها برای ساخت استوری اینستاگرام و یا ساخت پست اینستاگرام با گوشی محصوب می شود .

دانلود برنامه اینشات با لینک مستقیم 

۴ – برنامه Insaver – برنامه دانلود ویدئو و عکس اینستاگرام

برنامه Insaver - برنامه دانلود ویدئو و عکس اینستاگرام

برنامه اینستاسیور Insaver برنامه دانلود ویدئو و عکس از اینستاگرام می باشد که به سادگی با چند کلیک قادر به دانلود ویدئو ها ، تصاویر و حتی استوری ها اشخاص مورد نظر است ، دانلود جزئیات و متن های هر پست به همراه امکان مشاهده فایل های دانلود شده در داخل برنامه و قابلیت زوم بر روی آن ها از دیگر قابلیت های جذاب برنامه Insaver اینسیور است .

۵ – برنامه AirBrush برنامه حرفه ای روتوش و ویرایش تصاویر

دانلود برنامه AirBrush ایر براش

 

اپلیکیشن AirBrush ایربراش برنامه ای مفید جهت روتوش چهره و ویرایش و دستکاری آن می باشد ، با کمک این برنامه می توانید رنگ پوست خود را تغییر دهید و یا جوش و لک های صورت را ناپدید کنید ، چاقی و اتغری صورت و افکت های جذاب متنوع و رایگان از دیگر بخش های این برنامه محصوب می شود .

بعد از اتمام کار نیز می توانید تصاویر ساخته شده خود را از داخل خود برنامه اشتراک گذاری کنید 

۶ – برنامه StoryLab برنامه ساخت استوری های جذاب اینستاگرام

برنامه StoryLab برنامه ساخت استوری های جذاب اینستاگرام

برنامه StoryLab استوری لب بهترین برنامه برای ساخت استوری اینستاگرام می باشد که با داشتن بیش از ۱۴۰۰ نمونه از تمپل ها آماده استوری اینستا یکی از کامل ترین و بهترین برنامه ها در زمینه طراحی استوری های چند تصویره می باشد ، 

با کمک این برنامه بوسیله قالب های آماده آن می توانید تصاویر خود را در قاب ها با پس زمینه های دلخواه گذاشته و حتی متن دلخواه خود را به تصاویر اضافه نمایید .

دانلود نرم افزار ساخت استوری اینستاگرام – Story Lab

جمع بندی :

در این پست با برخی برنامه های کاربردی و مکمل اینستاگرام آشنا شدیم که ما را برای طراحی پست و استوری های جذاب کمک می کنند ، مطمئنا برنامه های ساخت پست و استوری زیادی هستند که مانند این برنامه ها بسیار مفید و جذاب هستند که در آینده پستی جدا گانه برای معرفی این برنامه ها برای شما آماده خواهیم کرد ، امیدوارم این پست برای دوستان مفید واقع شده باشه . اگر برنامه خاص یا مفیدی می شناسید که برای شما کاربردی و مفید است زیر همین پست برای ما بنوسید تا به پست اضافه شود .

مطالعه بیشتر