برنامه های جایگزین گوگل پلی

برنامه های جایگزین گوگل پلی

گوگل پلی یکی از محبوب ترین اپلیکیشن برای دانلود نرم افزار های اندرویدی است . در حال حاضر یکی از مشکلات بزرگ کاربران موبایلی فیلتر شدن نرم افزار گوگل پلی و محدودیت استفاده از آن است . در این پست به بررسی برنامه های جایگزین گوگل پلی می پردازیم …

برنامه های جایگزین گوگل پلی

با وجود این که گوگل پلی برنامه بسیار کاملی است و هزاران اپلیکیشن مختلف و متنوع را در خود جای داده است  اما جایگزین های ایرانی و خارجی زیادی برای آن وجود دارید . در این بخش به صورت کامل به معرفی نرم افزار های ایرانی و خارجی جایگزین فروشگاه گوگل پلی می پردازیم .

برنامه های ایرانی جایگزین گوگل پلی

۱- کافه بازار

برنامه های جایگزین گوگل پلی

قطعا یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین نرم افزار های موجود برای دانلود برنامه و بازی های اندرویدی ، کافه بازار است که از سال ۱۳۸۹ تا کنون در حال فعالیت است . این برنامه ، اپلیکیشن های متنوعی را در خود جای داده است که اکثرا رایگان هستند اما اپلیکیشن های پولی آن با پرداخت ریالی قابل خرید است . شما می توانید برای دانلود مستقیم برنامه بازار روی لینک زیر کلیک کنید :

۲- مایکت (myket)

برنامه های جایگزین گوگل پلی

دیگر برنامه ایرانی که می توانید بجای فروشگاه گوگل پلی از آن استفاده کنید مایکت است . هم اکنون بالغ بر ۱۰ سال است که مایکت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ هزار اپلیکیشن و بازی اندرویدی را در خود جای داده است. مایکت در حال حاضر یکی از بهترین منابع برای دانلود برنامه های خاص مثل همراه بانک ها می باشد .

برنامه های خارجی جایگزین گوگل پلی

۱- Amazon Appstore

برنامه های جایگزین گوگل پلی

بدون شک بهترین برنامه جایگزین گوگل پلی ، اپ استور آمازون می باشد . به جرئت Amazon Appstore را می توان دومین فروشگاه بزرگ اندرویدی خواند که کاربران اندرویدی می توانند به آسانی نرم افزار، بازی، تم و والپیپرهای جدید را به صورت رایگان دانلود کنند و یا اقدام به خرید برنامه های پولی نمایند .

۲- APKUpdater

برنامه های جایگزین گوگل پلی

APKPure یک برنامه کاربردی و یک مارکت خارجی با پشتیبانی از زبان فارسی برای گوشی اندرویدی میباشد و جایگزینی مناسب برای پلی استور گوگل می باشد .البته به طور کلی این برنامه یک فروشگاه برنامه نیست، اما عملکرد خوبی دارد . شما می‌توانید برنامه‌های موجود در سیستم خود را بدون استفاده از اپ استور‌های دیگر آپدیت کنید .

این برنامه دانلودها را از چندین منبع دریافت می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن آخرین آپدیت‌ها را دانلود کنید. APKUpdater همچنین رابط کاربری ساده و بدون مشکلی را داراست. این برنامه یک راه خوب برای آپدیت نگه داشتن دیوایس بدون دردسر داشتن یک فروشگاه برنامه‌ی کامل در تلفن همراه شما است. 

۳- Aptoide

برنامه های جایگزین گوگل پلی

دومین نرم افزار که برای دانلود برنامه بدون گوگل پلی استفاده می شود ، Aptoide است . برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها در اپتوید نیازی به ثبت ‌نام یا پرداخت هزینه ندارید . یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار ، دسترسی کاربران به نسخه های قدیمی تر اپلیکیشن ها است که برای گوشی های قدیمی بسیار کاربرد دارد .

۴- APKPure

برنامه های جایگزین گوگل پلی

APKPure یکی از اپ استور هایی است که طی چند اخیر ، به یکی از رقبای مهم گوگل پلی تبدیل شده . دسته بندی موضاعات اپ ها و تنوع در APKPure بیشتر از گوگل پلی است ، ضمن این که با دانلود اپ‌ها و بازی‌های حجیم از این فروشگاه دیگر نیازی به دانلود جداگانه فایل دیتا نخواهید داشت . 

۵- F-Droid

برنامه های جایگزین گوگل پلی

چهارمین برنامه ای که قصد معرفی آن را داریم ؛ F-Droid است . F-Droid یکی از قدیمی ترین اپ استور های اندرویدی می باشد . البته تمامی اپلیکیشن هایی که در این برنامه وجود دارند ، متن باز بوده و بیشتر به درد تنظیمات سیستمی و کار هایی از این قبیل می خورد .

در این پست سعی کردیم کاربردی ترین و بهترین برنامه های جایگزین گوگل پلی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با دانلود این برنامه ها ، از دردسر هایی که در حال حاضر استفاده از گوگل پلی دارد ؛ رهایی پیدا کنید . برنامه های معرفی شده در این پست را می توانید به عنوان برنامه جایگزین گوگل پلی برای هواوی و سایر برند ها استفاده کنید .

اگر شما هم اپ استور دیگری را می شناسید می توانید در بخش کامنت ها معرفی کنید …

مطالعه بیشتر