سری CC شیائومی ، تلفیق هنر،زیبایی و هوش مصنوعی

سری CC شیائومی

Lei Jun ، مدیر عامل کمپانی چینی Xiaomi در توئیتی به صورت رسمی تولید سری جدید گوشی‌های این کمپانی موسوم به سری CC شیائومی را اعلام کرد. در واقع دو حرف C این سری جدید مخفف دو کلمه Colorful “رنگارنگ”  و Creative “خلاقانه” می باشد که توسط تیم برناه نویسان جوان و خوش ذوق با نام Chic & Cool 90 طراحی و توسعه داده خواهند شد. در روز های پیش هم شاهد خبر هایی از تولید گوشی جدید این شرکت با دوربین چرخشی مشابه Asus Zenfon 6z با همکاری شرکت Meitu که سال گذشته توسط شیائومی خریداری شده است بودیم که در نهایت این خبر به ساخت سری CC شیائومی منتهی شده است .

شیائومی CC9 یازده تیرماه معرفی می‌شود

ظاهرا شیائومی به دنبال یک تغییر بزرگ در سری گوشی های خود می باشد ، لی جون مدیر شرکت شیائومی روز گذشته طی پستی اعلام کرد سری های قدیمی خود یعنی Mi Note و Mi Max که فروش چندان خوبی نسبت به سایر سری های دیگر این شرکت نداشته است در سال جاری ادامه ساخت نخواهند داشت و در عوض در روز بعد از سری جدید شیائومی CC رونمایی می کند .

سری CC شیائومی

انتظار می رود اولین عضو سری جدید CC شیائومی CC C9 و نسخه مقرون به صرفه آن شیائومی CC C9e نام داشته باشند ، تاریخی که شیائومی برای معرفی و سری جدید خود اعلام کرده ساعت ۷ عصر روز ۲ جولای (۱۱ تیرماه ۹۸ ) در سالن “Water Cube” شهر پکن است که مصادف با رونمایی گوشی جدید شرکت Vivo  که به احتمال زیاد VIVO IQOO Neo نام دارد می باشد ، شیائومی برنامه ریزی بزرگی برای سری جدید خود انجام داده است / از تبلیغات گسترده در فضای وب گرفته تا اقدامات بسیار برای گرد آوری تیم توسعه دهنده برای طراحی و توسعه رابط کاربری جدید این سری CC شیائومی

تمرکز شیائومی در سری جدید خود طراحی متفاوت و رنگ بندی جذاب می باشد و هدف اصلی از محصول جدید جذب جوانان به سوی سری جدید CC می باشد .

سری جدید CC شیائومی CC C9

مشخصات شیائومی CC هنوز بصورت رسمی اعلام نشده است اما در فضای وب شایعات بسیاری درباره سخت افزار گوشی های CC C9 و CC C9e در جریان است ، از مهمترین مشخصاتی که برای این سری انتظار می رود استفاده از دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی و پردازنده سری اسنپ‌دراگون ۷۰۰ SoC و دوربین های سه گانه ۴۸ مگاپیکسلی می باشد .

در تصویر زیر مشخصات احتمالی گوشی های CC شیائومی را میتوانید مشاهده و بررسی کنید…

سخت افزار گوشی های CC C9 و CC C9e

استفاده از هوش مصنوعی موضوع دیگری هست که درباره سری CC شیائومی بسیار بیان می شود، در سال گذشته شیائومی از هوش مصنوعی در دوربین گوشی های خود و بخش Face Unlock بسیار کار کرد و ظاهرا برای سری جدید خود برنامه های زیادی در این زمینه دارد.

رونمایی از لودینگ جدید گوشی های CC شیائومی


اولین تیزر گوشی های CC9 شیائومی

مطالعه بیشتر