دانلود توئیچ Twitch: Livestream Multiplayer Games & Esports

دانلود توئیچ Twitch: Livestream Multiplayer Games & Esports

با پیشرفت روز به روز بازی های کامپیوتری و افزایش تعداد گیمر ها و علاقه جوانان به این بخش برنامه های و امکانات بیشتری برای این دسته از کاربران طراحی و توسعه یافته است ، از مهترین و جذابترین برنامه های مخصوص گیمر ها برنامه شبکه اجتماعی توئیچ – Twitch می باشد و روز به روز افرادی که به دنبال دانلود توییچ هستند افزوده می شود .

دانلود توییچ فارسی ، در این برنامه شما می توانید مانند سایر برنامه های شبکه های اجتماعی دوستان خود را پیدا کرده و یا آن ها را فالو کنید ، برای آشنایی با امکانات بیشتر برنامه توئیچ – Twitch با ما همراه باشید ….

Download Twitch for Android

برنامه توییچ چیست ؟

شبکه اجتماعی توئیچ – Twitch یک نوع راه ارتباطی بین کاربران و علاقه مندان به دنیای گیم و بازی های ویدئویی می باشد ، د رابتدا این برنامه بصورت یک وبسایت مانند فیسبوک ارائه شد ولی با افزایش روز افزون کاربران گوشی های هوشمند برنامه اندرویدی توئیچ نیز منتشر شد ، این برنامه توسط گروه نرم افزاری Twitch Interactive, Inc تولید و توسعه یافته است و با قیمت رایگان در گوگل  پلی منتشر شده است ، 

از دیگر امکانات این برنامه توییچ فارسی می توان به مشاهده پیش نمایش ها و تریلر های بازی ها اشاره کرد ،

دانلود توئیچ Twitch برنامه مشاهده تریلرهای بازی ها اندروید

شما در این برنامه می توانید دوستانی که به بازی های هایی مشترک با علاقه خود را پیدا کرده و برای آن ها درخاست دوستی ارسال کنید و یا با ان ها چت کنید ، همچنین با دویتان خود گروه تشکیل داده و اطلاعات و صحنه های بازی خود را به اشتراک بگذارید .

از دیگر امکانات برنامه توئیچ می توان به امکان گفتگو گروهی در حین استریم کردن بازی اشاره کرد که بسیار کاربردی  و جذاب می باشد ، همچنین میتوانید اطلاعات و صحنه های بازی های خود را در اشبکه اجتماعی Twitch دسته بندی کنید و ان ها را به اشتراک بگذارید .

دانلود برنامه توئیچ - Twitch نسخه نهایی

برنامه Twitch توانسته امتیاز بالای ۴٫۶ از ۵٫۰ را در گوگل پلی از کاربران دریافت نماید ، هم اکنون می توایند آخرین نسخه برنامه توئیچ – Twitch یعنی ورژن ۹٫۱۰٫۰ را بصورت رایگان از ام آی فلش دانلود نمایید . 

دانلود برنامه twitch از گوگل پلی نسخه نهایی و رسمی برنامه

دانلود توییچ برای اندروید ۴

برای دانلود توییچ برای اندروید ۴ و نسخه های قدیمی اندروید می توانید از نسخه مود شده توییچ استفاده نمایید ، ما نسخه نهایی دانلود توییچ ماد را برای شما آماده کرده ایم 

دانلود برنامه twitch برای pc

این برنامه یکی از بهترین نرم افزار استریم بازی برای کامپیوتر می باشد ، شما برای دانلود برنامه توییچ برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۸ می توانید با مراجعه به سایت سازنده نسخه نهایی و رسمی برنامه را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب نمایید .

محیط نصب نسخه PC برنامه توییچ بسیار ساده می باشد و شما نیازی به آموزش نصب توییچ روی کامپیوتر ندارید .

مطالعه بیشتر