آپدیت miui 13 و اندروید ۱۲ برای پوکو x3 Nfc منتشر شد

آپدیت miui 13 و اندروید 12 برای پوکو x3 Nfc

آپدیت MIUI 13 و اندروید ۱۲ برای گوشی poco x3 nfc ؛ کاربران و دارندگان این مدل از برند شیائومی ، بسیار منتظر انتشار و دریافت این آپدیت برای موبایل خود هستند تا بتوانند گوشی خود را به آخرین نسخه از رابط کاربری شیائومی آپدیت کنند .

در حال حاضر اندروید ۱۲ برای پوکو x3 تا این تاریخ ( ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ ) این آپدیت بصورت پایدار تنها برای رام اندونزی منتشر شده است ، در صورت انتشار برای مناطق و پک های دیگر در پیج اینستاگرام اطلاع رسانی می شود  ، در ادامه می توانید جزئیات آن را مشاهده و این بروز رسانی را دانلود نمایید

فهرست مطالب

گوشی Poco X3 Nfc

گوشی poco x3 nfc از سری مدل های پوکو ، یک گوشی از سری پوکو شیائومی است . این گوشی با وجود قیمت فوق العاده و قابلیت های زیاد ، بسیار مقرون به صرفه است ، قابلیت هایی همچون ؛ صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی ، تراشه اسنپدراگون ۷۳۲G و دوربین چهارگانه ۶۴ مگاپیکسلی که این مدل را بسیار پر طرفدار کرده است .

این گوشی در اواخر پاییز سال ۲۰۲۰ با ورژن ۱۲ MIUI و اندروید ۱۰ به بازار عرضه شد . بعد از چند ماه به MIUI 12.5 و اندروید ۱۱ هم آپدیت شد و هم اکنون با همین ورژن در حال استفاده می باشد . حالا صحبت های از بروزرسانی اندروید ۱۲ و آپدیت MIUI 13 برای این گوشی شده و اندروید ۱۲ برای پوکو x3 nfc در پروژه PILOT انتشار یافته است .

در لیست زیر تمامی مدل های که تا به امروز آپدیت MIUI 13 را دریافت کرده اند را مشاهده نمایید :

دانلود آپدیت MIUI 13 و اندروید ۱۲ برای POCO X3 NFC

همانطور که گفته شد ؛ آپدیت پوکو x3 nfc تنها برای رام اندونزی منتشر شده است . و فایل آپدیت رام های دیگر مانند گلوبال و اروپا فعلا فقط در پروژه Mi Pilots منتشر شده و کاربران ثبت نامی در آن می توانند این آپدیت را روی گوشی خود داشته و از آن استفاده کنند .

بعد از تست بر روی Mi Pilots توسط کاربران ثبت نامی پروژه Poco Close Beta و رفع باگ ها ، این آپدیت بزودی با بیلد نامبر V13.0.1.0.SJGMIXM برای رام گلوبال و بیلد نامبر V13.0.1.0.SJGEUXM برای رام اروپا برای عموم منتشر خواهد شد . انتظار می رود تا اواخر شهریور شاهد انتشار رسمی اندروید ۱۲ برای پوکو X3 NFC باشیم .

آپدیت miui 13 برای poco x3 nfc

Mi Pilots چیست ؟

Mi Pilots یکی از پروژه های شیائومی است که یکی از ویژگی های آن این است که کاربر با ثبت نام در آن می تواند، زودتر از کاربران عادی به بروز رسانی های شیائومی دسترسی داشته باشد . معمولا آپدیت های جدید ، ابتدا در Mi Pilots و برای کاربران آن منتشر شده و بعد از رفع باگ ، به انتشار عمومی می رسد .

در این پست به بررسی آپدیت miui 13 و اندروید ۱۲ برای پوکو x3 Nfc پرداختیم . همانطور که گفتیم فعلا این بروز رسانی به صورت رسمی منتشر نشده و برای همه کاربران در دسترس نیست ولی به احتمال قوی در همین یک ماه آینده رسما منتشر خواهد شد .

سوالات متداول :

تاریخ عرضه miui 13 برای poco x3 nfc چه زمانی می باشد ؟

این بروز رسانی در حال حاضر برای پک اندونزی منتشر شده است و تا انتهای شهریور ماه برای سایر مناطق و پک های این گوشی منتشر خواهد شد

دانلود miui 13 برای poco x3 nfc به چه صورتی خواهد بود ؟

این بروز رسانی بصورت آپدیت اوتا OTA در داخل گوشی و بصورت فایل بروز رسانی دستی شیائومی ریکاورزی Recovery منتشر خواهد شد .

مطالعه بیشتر