دانلود Mi Control Center کرکره اعلان MIUI 12

امتیاز 5.00 ( 2 رای )
دانلود Mi Control Center کرکره اعلان MIUI 12

Mi Control Center ، شیائومی با عرضه رابط کاربری جدید خود به نام MIUI 12 انقلابی بزرگ در قالب و استایل منو های گوشی های اندرویدی ایجاد کرد ، از جذابترین قسمت های این لانچر جدید نوار اعلان MIUI 12 یا کرکره اعلان MIUI 12 می باشد که استایلی بسیار شبیه به کرکره آیفون دارد .

نحوه فعال سازی نوار اعلان MIUI 12

اگر گوشی اندرویدی دارید و با آبدیت به MIUI 12 نوار اعلان شما تغییر نکرده است طبق ویدئویی که در انتهای این پست قرار داده ایم مراحل را طی کنید تا مراحل فعال سازی این گزینه را مشاهده و فعال نمایید .

اگر با بروز رسانی MIUI 12 باز هم در بخش تنظیمات گزینه تنظیمات نوار کرکره MIUI 12 وجود نداشت دلیلی آن عدم ارائه این قابلیت برای دستگاه شما می باشد و در بروز رسانی های بعدی این قابلیت به دستگاه شما اضافه خواهد شد .

تا آن زمان می توانید از برنامه ای که در ادامه این پست به شما معرفی می کنیم برای فعال کردن نوار اعلان رابط کاربری MIUI 12 استفاده نمایید .

دانلود نوار اعلان MIUI 12 برای تمام گوشی های اندرویدی

در این پست ما قصد داریم برنامه ای را به شما معرفی کنیم که بتوانید نوار اعلان MIUI 12 را در تمامی گوشی های اندرویدی نصب و استفاده نمایید .

دانلود Mi Control Center کرکره اعلان MIUI 12

برنامه Mi Control Center که توسط Treydev Inc طراحی و عرضه شده است قادر به اعمال تغییرات منوی کشویی MIUI 12 بر روی تمامی گوشی های اندرویدی می باشد ، شما با نصب این برنامه به سادگی بدون نیاز به هیچ برنامه جانبی یا لانچر میتوانید کنترل سنتر MIUI 12 را داشته باشید .

کار با برنامه Mi Control Center: Notifications and Quick Actions Premium 3.8.0 بسیار ساده و تنظیمات آن به سرعت و به سادگی انجام می شود ، ما برای رفاه شما کاربران در انتهای این پست ویدئویی آموزشی برای شما قرار داده ایم که روش نصب و انجام تنظیمات این برنامه را کاملا مشاهده نمایید .

برنامه Mi Control Center بصورت رایگان در اپ استور گوگل پلی منتشر شده و توانسته امتیاز ۴٫۵ از ۵ را دریافت نماید ، خبر خوب این است که تمامی بروز رسانی ها و تغییراتی که در نوار اعلان شیائومی ایجاد می شود به سرعت بروز رسانی آن در این برنامه عرضه می شود .

مطالعه بیشتر