آموزش دانلود ، فعال سازی و شخصی سازی کنترل سنتر شیائومی ۲۰۲۲

دانلود Mi Control Center کرکره اعلان MIUI 12

تنظیمات و دانلود کنترل شنتر Mi Control Center شیائومی ، شیائومی با عرضه رابط کاربری جدید خود به نام MIUI 12 انقلابی بزرگ در قالب و استایل منو گوشی های اندرویدی ایجاد کرد ، از جذابترین قسمت های این لانچر جدید مرکز کنترل شیائومی که به آن نوار اعلان MIUI 12.5 یا کرکره اعلان MIUI 13 نیز می گویند می باشد که استایلی بسیار شبیه به منوی نوتیفیکیشن آیفون دارد ، در ادامه با نحوه فعال سازی بخش Mi Control Center شیائومی و روش های شخصي سازي control center شیائومی با ما همراه باشید …

نحوه فعال سازی کنترل سنتر MIUI 12

  • اگر گوشی شیائومی دارید و با آبدیت به MIUI 12 نوار اعلان شما تغییر نکرده است طبق ویدئوی و آموزشی که در انتهای این پست قرار داده ایم مراحل را طی کنید تا مراحل فعال سازی این گزینه را مشاهده و فعال نمایید .
  • اگر با بروز رسانی MIUI 12 باز هم در بخش تنظیمات گزینه تنظیمات مرکز کنترل MIUI 12 شیائومی وجود نداشت دلیلی آن عدم ارائه این قابلیت برای دستگاه شما می باشد و در بروز رسانی های بعدی این قابلیت به دستگاه شما اضافه خواهد شد .

تا آن زمان می توانید از برنامه ای که در ادامه این پست به شما معرفی می کنیم برای فعال کردن نوار اعلان رابط کاربری MIUI 12 استفاده نمایید .

دانلود نوار اعلان MIUI 12 برای تمام گوشی های اندرویدی

دانلود Mi Control Center کرکره اعلان MIUI 12

برنامه Mi Control Center که توسط Treydev Inc طراحی و عرضه شده است قادر به اعمال تغییرات منوی کشویی MIUI 12 بر روی تمامی گوشی های اندرویدی می باشد ، شما با نصب این برنامه به سادگی بدون نیاز به هیچ برنامه جانبی یا لانچر میتوانید کنترل سنتر MIUI 12 را داشته باشید .

کار با برنامه Mi Control Center: Notifications and Quick Actions Premium v18.2.4.3 بسیار ساده و تنظیمات آن به سرعت و به سادگی انجام می شود ، ما برای رفاه شما کاربران در انتهای این پست ویدئویی آموزشی برای شما قرار داده ایم که روش نصب و انجام تنظیمات این برنامه را کاملا مشاهده نمایید .

دانلود نوار اعلان شیائومی MIUI 13

مرکز کنترل شیائومی miui 13 ، برنامه Mi Control Center بصورت رایگان در اپ استور گوگل پلی منتشر شده و توانسته امتیاز ۴٫۵ از ۵ را دریافت نماید ، خبر خوب این است که تمامی بروز رسانی ها و تغییراتی که در نوار اعلان شیائومی ایجاد می شود به سرعت بروز رسانی آن در این برنامه عرضه می شود .

آموزش شخصي سازی control center شیائومی

نحوه تنظیمات مرکز کنترل شیائومی چگونه می باشد ؟ این بخش تنظیمات خاصی ندارد و شما نیازی به اعمال تغییر خاصی در این بخش ندارید ،

فقط جهت شخصي سازي control center شیائومی مانند تغییر چیدمان میانبر های این بخش می توانید این نوار اعلان را پایین کشیده و گزینه ادیت یا علامت تنظیمات را بزنید تا وارد بخش تنظیمات مرکز کنترل شیائومی گوشی شوید ، شما در این بخش قادر به حذف ، اضافه کردن و یا تغییر چیدمان میانبرهای بخش مرکز کنترل شیائومی خواهید بود 

سوالات متداول …

برای  فعال کردن کنترل سنتر جدید شیائومی یا فعال کردن نوار اعلان جدید شیائومی که در MIUI 12 به این گوشی ها اضافه شده است کافیه مراحل زیر را طی کنید :

در آبدیت های MIUI 12  و MIUI 12.5

تنظیمات – صفحه نمایش – مرکز کنترل و نوتیفیکیشن بار – – استفاده از کنترل سنتر جدید

در آبدیت MIUI 13

تنظیمات – اعلان ها و مرکز کنترل – سبک مرکز کنترل – نسخه جدید

جهت تغییر رنگ مرکز کنترل شیائومی و یا خاکستری شدن نوار اعلان شیائومی می تونید از ویدئوی زیر استفاده کنید ، البته اینا باید بهتون تذکر بدم که اینکار ریسک داره و ممکنه سیستم لانچر و یا نوار اعلان گوشی شما را دچار اختلال بکنه

مطالعه بیشتر

دانلود دانلود Mi Control Center