حل مشکل آپدیت نشدن برنامه‌های سیستمی گوشی‌های شیائومی

حل مشکل آپدیت نشدن برنامه‌های سیستمی گوشی‌های شیائومی

مشکل آبدیت نشدن برنامه های سیستمی شیائومی مشکل بزرگی است که چند وقتی میشه کاربران این برند را دچار مشکل کرده است ، علت اصلی مشکل بروز نشدن برنامه های سیستمی شیائومی تحریم هایی است که این شرکت برای کشور ما اعمال کرده است ، البته این تمام قضیه نیست و دلایل دیگر نیز باعث ایجاد مشکل عدم بروز رسانی برنامه های گوشی شیائومی می شوند .

در این پست قصد داریم چندین راه حل عملی برای حل مشکل آبدیت نشدن برنامه های سیستمی گوشی های شیائومی ارائه می دهیم با ما همراه باشید .

رفع مشکل بروز نشدن برنامه های سیستمی گوشی های شیائومی

اولین راه حل تغییر نوع اتصال به اینترنت گوشی می باشد ، خیلی از برنامه های شیائومی با استفاده از اینترنت دیتای موبایل بروزرسانی نمی شوند ، پس در قدم اول گوشی خود را به یک شبکه وای فای متصل کنید و اقدام به آبدیت برنامه های سیستمی شیائومی نمایید .

اگر جواب نگرفتید وای فای را خاموش کرده و گوشی را یکبار خاموش روشن کنید مجدد به شبکه وای فای متصل شوید و بروز رسانی را چک نمایید 

دومین راه حل استفاده از برنامه های تحریم گذر می باشد ، ولی به روش و ترتیبی که در ادامه می گوییم بایستی عمل کنید .

ابتدا یک برنامه تحریم گذر بر روی گوشی خود نصب کنید و آن را تست کنید که دیتا از برنامه رد می شود و برنامه کار می کند ، سپس نتو وای وای فای خود را کاملا قطع کنید تمامی برنامه های باز را ببندید و گوشی را یکبار خاموش روشن کنید .

بعد از بالا اومدن مجدد گوشی هیچ برنامه ای را باز نکنید و گوشی خود را به دیتا یا وای فای متصل کنید و به سراغ برنامه تحریم گذر بروید ، برنامه را باز و فعال نمایید و مستقیم به سراغ تنظیمات و بروز رسانی برنامه ها را بزنید ، مشاهده می کنید که تمامی برنامه های شما به سرعت بروز می شوند .

در ویدئوی زیر می توانید تمامی این مراحل را مشاهده نمایید 

سومین راه حل دانلود جداگانه آخرین ورژن برنامه ها می باشد ، در این روش جهت حل مشکل آبدیت برنامه های شیائومی شما بدون تغییر در فایل ها و تنظیمات گوشی اقدام به دانلود آخرین نسخه برنامه های رسمی شیائومی می کنید و بعد از نصب برنامه مورد نظر به آخرین ورژن آبدیت می شود .

برای دانلود آخرین ورژن برنامه های رسمی شیائومی به لینک زیر مراجعه نمایید :

دلیل آبدیت نشدن برنامه های سیستمی گوشی های شیائومی چیست ؟

اولین دلیل آبدیت نشدن برنامه های گوشی شیائومی بحث تحریم ها می باشد ، شرکت شیائومی یک شرکت چینی است که در برابر فشار ها کشور آمریکا قرار دارد از این رو هر چند وقت یکبار برخی امکانات در کشور ما را محدود می کند ، شایع ترین این محدودیت ها مشکل عدم بروز رسانی برنامه های شیائومی ؛ مشکلات بروز رسانی گوشی های شیائومی و دانلود نشدن آپدیت شیائومی مخصوصا در بروز رسانی MIUI 13 می باشد .

دلیل دوم مشکل دانلود نشدن برنامه های گوشی شیائومی باگ های نرم افازاری می باشد ، باگ های گوشی های شیائومی این روز ها همه را کلافه کرده است و خیلی از کاربران مشکلات بزرگتری نسبت به آبدیت نشدن برنامه های گوشی دارند ، این باگ ها معولا با آبدیت های بعدی اصلاحی حل می شوند .

دلیل سوم استفاده سیستم عامل اندروید از شبکه وای فای برای انجام بروز رسانی ها می باشد ، از اندروید ۹ به بعد سیستم عامل اندروید بصورت پیشفرض جهت کاهش هزینه های دیتای موبایل تمامی بروز رسانی ها را از طریق شبکه وای فای انجام می دهد و خیلی از بخش های گوشی بوسیله دیتای موبال بروز رسانی نمی شوند .

مطالعه بیشتر