فعال سازی مود ماه یا ” Moon Mode ” در Mi 9 و Mi 9 SE

فعال سازی مود ماه یا " Moon mode " در Mi 9 و Mi 9 SE

شیائومی مود عکاسی ماه ملقب به ” Moon Mode ” در بروز رسانی جدید برای شیائومی Mi 9 SE عرضه کرد ،مود عکاسی ماه یا ” Moon Mode ” که اولین بار توسط کمپانی هوآوری در گوشی پرچمدار خود P30 Pro عرضه شد نظر دوستداران عکاسی مخصوصا عکسبرداری در شب و آسمان را جلب کرد ، شیائومی هم در بروز رسانی جدید  خود به دو گوشی Mi 9 و Mi 9 SE این قابلیت جالب را اضافه کرده است .

فعال سازی مود ماه یا " Moon mode " در Mi 9 و Mi 9 SE

مود ماه یا ” Moon Mode ” چیست ؟

حالت ماه برای عکسبرداری از تصاویر ماه حالت عکسبرداری است که با آن می توان عکس های بسیار با کیفیتی از ماه و ستارگان شب ثبت کنیم ، در حالت عادی تصویر برداری از ماه به سختی و تقریبا غیر ممکن می باشد و دوربین گوشی های هوشمند قابلیت ثبت جزئیات سطح ماه را به درستی و با دقت را ندارند و اکثرا تصاویری تار و با جزئیات بسیار کم را ثبت می نمایند ، اما قابلیت مود ماه به شما این امکان را می دهد تا تصاویری با جزئیات بسیار دقیق و بدون هیچ گونه تاری از ماه و ستارگان شب ثبت نماییم .


در تصویر زیر تفاوت تصویر برداری بین سه گوشی پرچدار از ماه را می توایند مشاهده نمایید ، همانطور که مشاهده می کنید فقط شیائومی می ۹ به دلیل دارا بودن قابلیت مود ماه یا ” Moon mode ” توانسته عکس واضع از سطح ماه را ثبت نماید .

تصویر مرتبط

چطور مود ماه یا ” Moon Mode ” را فعال نماییم ؟

برای فعال کردن حالت ماه ب روی گوشی Mi 9 یا Mi 9 SE خود وارد بخش دوربین شده و گزینه AI را انتخاب نمایید ، سپس زوم را به ۴ برابر تنظیم کنید

مود عکاسی ماه ملقب به " Moon mode

سپس گزینه Moon Mode را از گزینه های کنار انتخاب نمایید و به تدریج مقدار زوم یا X را به ۲۰X برسانید .

فعال سازی مود ماه یا " Moon mode " در Mi 9 و Mi 9 SE

همانطور که مشاهده می کنید تصویر زیبا و بدون تیرگی با جزئیات بالا روئیت می شود و شما می توانید تصاویر دلخواهی از ماه و ستارگان ثبت نمایید البته شرایط جوی و زاویه زمین نسبت به ماه نیز در وضعیت تصاویر ثبتی تاثیر بالایی دارد .


اگر دستگاه Mi 9 یا Mi 9 SE شما این قابلیت را ندارد همراه می توانید دستگاه خود را به آخرین ورژن رام منتشر شده آبدیت نمایید و از قابلیت مود ماه لذت ببرید .


امیدوارم این آموزش برای دوستان مفید واقع شده باشد …

در صورت داشتن هرگونه سوال حتما زیر همین پست سوال خود را مطرح نمایید

موفق باشید ….


توجه :

این پست بصورت اختصاصی توسط ام آی فلش تهیه و نوشته شده است .

کپی برداری با نام و آدرس ام آی فلش بدون مانع می باشد.


…:: پیشنهاد : اگر به دنیای شیائومی علاقه مند هستید پیج اینستاگرام مارا فالوو کنید ( فالوو کردن ) ::…

مطالعه بیشتر