دانلود برنامه دوربین شیائومی Redmi Camera / Xiaomi Camera

دانلود برنامه Redmi Camera / Xiaomi Camera

دانلود برنامه دوربین شیائومی برای تمام گوشی های اندرویدی ، گوشی های کمپانی شیائومی از سخت افزار قدرتمند و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند از این رو کاربران دستگاه های این شرکت روز بروز بیشتر و بیشتر می شود . دستگاه های شیائومی از رابط کاربری موسوم به MIUI استفاده می کنند که در داخل آن برنامه های سیستمی ساخته شده توسط این شرکت قرار گرفته شده است . برنامه های کاربردی مانند دوربین ، پیام رسانی ، مخاطبین و … در این گوشی ها از ظاهر زیبا و سادگی بسیار بالا برای کاربر برخوردارند .

یکی از بهترین برنامه های سیستمی شیائومی برنامه دوربین Redmi Camera / Xiaomi Camera می باشد ، سادگی کارکرد ، لنزهای گوناگون ، حالت ها عکاسی مانند پانورما ، صحنه آهسته و فیلمبرداری سریع از مهمترین ویژگی های برنامه دوربین شیائومی می باشد .

دانلود دوربین شیائومی برای گوشی های اندرویدی

دانلود برنامه دوربین شیائومی برای گوشی های اندرویدی

دانلود Xiaomi Camera برای گوشی های اندرویدی

دانلود Redmi Camera 3.0

اگر قبلا از دستگاه های شیائومی استفاده کرده باشید و به سیستم داخلی این دستگاه ها عادت داشته باشید و دستگاه جدید با مارک و فضای جدید برای شما جالب نیست می توانید برنامه های سیستمی شیائومی را برای دستگاه جدید خود با هر مارک و ورژن اندرویدی دانلود و نصب نمایید . در ادامه می توانید برنامه دوربین شیائومی یا شیائومی کمرا را دانلود نمایید .


برای دانلود برنامه دوربین شیائومی روی لینک زیر کلیک کرده و منتظر باشید تا دانلود شما بصورت خودکار شروع شود

دانلود

مطالعه بیشتر