دانلود Lucky Patcher – لاکی پچر

دانلود Lucky Patcher – لاکی پچر

Lucky Patcher – لاکی پچر ، برنامه هک ، حذف لایسنس و تقلب در بازی های اندرویدی می باشد که این روز ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است ، فرض کنید طرفدار یک بازی اندرویدی هستید و لی امکانات داخل بازی بسیار سخت بدست می آیند و یا همگی پولی هستند و شما برای ارتقای سطح بازی خود نیاز به پرداخت مبلغ و خرید امکانات هستید این جاست که برنامه Lucky Patcher – لاکی پچر به کمک شما می آید و تمامی امکانات بازی را برای شما بینهایت و رایگان میکند .

Lucky Patcher Android

برنامه Lucky Patcher – لاکی پچر کاملا رایگان بوده و توسط استادیوی برنام نویسی spiret توسعه و منتشر شده است نسخه جدید این برنامه بدون مشکل بر روی دستگاه های روت شده و روت نشده نصب و راه اندازی می شود و قادر به پچ کردن ، حذف لایسنس برنامه و بازی ها و همچنین هک کردن اکثر بازی های اندرویدی می باشد.

نکته : توجه داشته باشید که قبل از اقدام به نصب این برنامه حتما سپر امنیتی گوگل را غیر فعال سازی زیرا این برنامه توسط سپر گوگل حذف و یا بلوک خواهد شد .

آموزش غیر فعال کردن سپر امنیتی گوگل پلی: برنامه گوگل پلی را اجرا نمایید.  گزینه سپر ایمنی Play را از منوی سمت راست باز کنید، آیکون چرخ دنده یا تنظیمات را انتخاب کنید و گزینه های (اسکن دستگاه از نظر تهدیدهای امنیتی و بهبود شناسایی برنامه مضر) را غیر فعال نمایید.


این برنامه کاملا بر روی دستگاه های اندروید در سراسر جهان تست شده است و توسط ما در گوشی های شیائومی Redmi Note 7  و Mi A2 Lite  کاملا تست شده است و هیچ گونه باگ و یا مشکلی دیده نشده است .


لینک های دانلود رایگان برنامه Lucky Patcher – لاکی پچر نسخه ۹٫۸٫۹

مطالعه بیشتر