دانلود بازی آسفالت ۹ / Asphalt 9 : Legends اندروید

دانلود بازی آسفالت 9 / Asphalt 9 : Legends اندروید

بازی  آسفالت ۹ اندروید ، دانلود بازی Asphalt 9: Legends برای اندروید ، نسخه جدید بازی آسفالت ۹ Asphalt 9: Legends ، بازی آسفالت از معروفترین و هیجان انگیز ترین بازی های ماشین سواری و مسابقه ای گوشی های اندروید می باشد که نسخه های جدید آن تغییرات گرافیکی خیره کننده ای داشته است ، بسیاری از گوشی های پرچمدار برای تست گرافیکی دستگاه از بازی Asphalt استفاده می کنند ، هم اکنون جدیدترین نسخه این بازی یعنی آسفالت ۹ : افسانه ها ، Asphalt 9 : Legends ارائه شده است برای دانلود این نسخه در ادامه با ما همراه باشید …

Asphalt 9 Legends

دانلود بازی Asphalt 9: Legends v1.8.1a

بازی آسفالت ۹ / Asphalt 9 : Legends از آن دسته بازی هایی می باشد که قطعا نظر هر علاقه مند به بازی های ویدئویی مبایلی را جلب می کند ، گرافیک خیره کننده بازی در کنار اتومبیل های لوکس و اسپورت به همراه مراحل درگیر کننده و متنوع همگی بازی خارق العاده آسفالت ۹ مبایل را تشکیل می دهند . این بازی نسخه نهم از سری بازی های پرطرفدار آسفالت ساخت شرکت معروف بازی سازی گیم لافت ” Gameloft ” می باشد . در این بازی ما شاهد پیشرفت زیادی از نظر گرافیکی و محیط بازی نسبت به نسخه قبلی ” Asphalt 8: Airborne ” می باشیم ، در بازی Asphalt 9 : Legends نسخه اندروید شما با  انتخاب ماشین مورد نظر وارد بازی می شوید ، کنترل های بازی بسیار دقیق و آسان برای کاربر می باشد و جهت دهی به ماشین ها بسیار راحت انجام می شود ، در بین مسیر با گرفتن جایزه و نیتروژن می توانید قدرت و سرعت خود را چند برابر کنید و از حریفان خود سبقت بگیرید ، راه های مخفی در کنار ایستگاه های پرش همگی چالش مسابقه را برای شما دوچندان میکنند .

درباره بازی Asphalt 9 : Legends آسفال ۹ اندروید :

بازی اندروید Asphalt 9 : Legends گرافیک خیره کننده ای دارد ونیاز مند سخت افزار بالایی می باشد ، اگر از صاحبان پرچمدار های گوشی های اندرویدی نیستی قید نصب بازی را بزنید زیرا بازی در همان ابتدا اگر سخت افزار شما مناسب نباشد وارد بازی نمی شود و پیغام عدم پشتیبانی را می دهد ، هنوز امتیازی از این بازی ارائه نشده است ولی این سطح استقبال طی مدت انتشار بازی خبر از امتیاز بالا برای بازی ماشین سواری آسفالت ۹ اندروید می دهد .

توجه : این بازی بصورت کاملا آنلاین می باشد و شما برای اجرای بازی نیازمند اینترنت پر سرعت می باشد .

آموزش نصب و اجرای بازی Asphalt 9: Legends v1.8.1a :

  • ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید
  • بازی را باز کرده و از بازی خارج شوید .
  • دیتای بازی دانلود و از حالت فشرده خارج کنید ، سپس پوشه com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM را در مسیرAndroid / obb کپی کنید و بازی را اجرا نمایید .

این بازی تاکنون بر روی گوشی های شیائومی Redmi 5 Plus / Redmi 5 / Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro / Mi A2 / Poco F1 / Mi 9 / Mi 8 / Mi 8 Pro / Redmi Note 7 Pro  تست شده است . کاملا با این دستگاه های سازگار می باشد .


مطالعه بیشتر