دانلود درایور گوشی و تبلت های شیائومی

دانلود درایور گوشی و تبلت های شیائومی

درایور گوشی های شیائومی ، درایور کامپیوتر شیائومی ، در دنیای امروز که هر روز گجت ها و دستگاه های مختلف زیادی تولید و به بازار عرضه می شوند نیاز به درایور ها زیاد و زیاد تر می شود ، درایور ها ” usb drivers ” برنامه های رابط بین سخت افزار ( که در اینجا گوشی موبایل یا تبلت می باشد ) و سیستم عامل کامپیوتر (که می تواند ویندوز ، مک و یا لینوکس باشد ) می باشند که وظیفه شناسایی دستگاه های سخت افزاری به سیستم عامل را بر عهده دارند ، ما در این پست آموزش نصب اخرین نسخه درایور های شیائومی برای کامپیوتر و مک را برای شما آماده دانلود کرده ایم ….

در این پس قصد معرفی درایور گوشی شیائومی برای ویندوز ۱۰ و دانلود درایور شیائومی برای ویندوز ۷ و همچنین معرفی درایور های دانلود درایور های گوشی های شیائومی با پردازنده کوالکام qualcomm مانند درایور گوشی شیائومی نوت ۸ پرو را داریم در ادامه با آموزش نصب درایور شیائومی با ما همراه باشید 

فهرست مطالب این پست

دانلود USB Driver گوشی و تبلت های شیائومی / Download usb driver for xiaomi device

چرا شما به دانلود درایور شیائومی نیاز دارید ؟

از مهمتری دلایل دانلود درایور گوشی اندرویدی موارد زیر می باشد :

  • انتقال اطلاعات بین گوشی و کامپیوتر
  • فلش رام های رسمی ( فریمور )
  • آنلاک بوتلودر گوشی
  • روت کردن گوشی های شیائومی
  • استفاده از گوشی به عنوان وب کم و مودم

دانلود درایور گوشی های شیائومی برای کامپیوتر

برنامه Mi PC Suite برای مدیریت گوشی و تبلت برند شیائومی در کامپیوتر شما به صورت رسمی از سوی کمپانی منتشر شده است. یکی از ساده ترین روش های نصب درایورهای شیائومی نصب این برنامه می باشد ، با نصب این برنامه در رایانه درایور گوشی شیائومی شما نیز بصورت خودکار نصب خواهد شد.

دومین و ساده ترین روش برای نصب و دانلود درایور شیائومی بر روی کامپیوتر نصب برنامه میفلش می باشد این برنامه برنامه رسمی خود شرکت شیائومی بوده و در مراحل نصب برنامه درایور های گوشی های شیائومی را بصورت خودکار دانلود و نصب می کنید ،

نکته : اگر در هنگام نصب برنامه درایورها نصب نشدند و یا ارور دریافت کردید یک نسخه پایینتر از نسخه آخر برنامه میفلش را نصب نمایید . 

سومین روش دانلود و نصب درایور گوشی های شیائومی بصورت دستی هست برای این منظور فایل زیر را دانلود و نصب کنید 

نصب درایور شیائومی مخصوص پردازنده کوالکوم Qualcomm / اموزش نصب درایور کوالکام

دانلود درایور شیائومی mtk ممکن هست برای فلش گوشی از طریق روش های بالا اتصال بین گوشی و کامپیوتر برقرار نشود (که از نظر ما بعید هست) . به هر صورت برای اینکه موضوع ما تکمیل تکمیل باشه درایور های vcom مخصوص گوشی های شیائومی با پردازنده مدیاتک (درایور مدیاتک رو باید به صورت دستی در Device manager ویندوز نصب کنید) و درایور کوالکام گوشی های شیائومی با پردازنده مدیاتک رو دانلود و نصب کنید .سپس سیستم را حتما ری استارت کنید.

 
 
 

دانلود درایور شیائومی برای سیستم عامل مک

برای اتصال بین گوشی و سیستم عامل مک باید از طریق ADB اقدام کنید. جهت دانلود درایور های گوشی شیائومی برای مک این پست را مطالعه کنید .

درایور های شیائومی یکی از پرکاربرد ترین و مهمترین برنامه های پایه جهت استفاده و ارتباط بین گوشی های این برند و کامپیوتر یا لپتای می باشد ، در این پست سعی کردیم تمامی روش های دانلود و نصب درایورهای شیائومی برای ویندوز و مک را معرفی نماییم ، امیدوارم مشکل دوستان با مطالعه این پست رفع شده و موفق به دانلود  درایور گوشی شیائومی برای ویندوز ۱۰ و سایز ورژن های دیگر ویندوز و مک شوند .

مطالعه بیشتر