دانلود درایور گوشی و تبلت های شیائومی

امتیاز 3.95 ( 19 رای )
درایور گوشی و تبلت های اندرویدی شیائومی

درایور کامپیوتر شیائومی ، درایور گوشی های شیائومی ، در دنیای امروز که هر روز گجت ها و دستگاه های مختلف زیادی تولید و به بازار عرضه می شوند نیاز به درایور ها زیاد و زیاد تر می شود ، درایور ها ” usb drivers ” برنامه های رابط بین سخت افزار ( که در اینجا گوشی مبایل یا تبلت می باشد ) و سیستم عامل کامپیوتر (که می تواند ویندوز ، مک و یا لینوکس باشد ) می باشند که وظیفه شناسایی دستگاه های سخت افزاری به سیستم عامل را بر عهده دارند ، ما در این پست جدیدترین درایور شیائومی برای کامپیوتر و مک را برای شما آماده دانلود کرده ایم ….

دانلود USB Driver گوشی و تبلت های شیائومی / Download usb driver for xiaomi device

برای اتصال گوشی و یا تبلت اندرویدی به کامپیوتر از طریق کابل USB نیاز به نصب درایور مربوطه برای شناساندن دستگاه به رایانه دارید. درایور ها برنامه هایی رابط می باشند که سخت افزار ( اینجا مبایل یا تبلت ) را به سیستم عامل کامپیوتر که ویندوز می باشد می شناسند .شرکت های سازنده گوشی مبایل درایور اختصاصی دستگاه های خود را همراه با دستگاه های خود در دسترس کاربران قرار میدهند / کاربران میتوانند با دانلود و نصب این درایور ها بر روی رایانه های شخصی خود برای اتصال گوشی یا تبلت به کامپیوتر استفاده نمایند ، در زیر موارد کاربرد درایور ها را نام می بریم …

چرا شما به دانلود درایور شیائومی نیاز دارید ؟

از مهمتری دلایل دانلود درایور گوشی اندرویدی موارد زیر می باشد :

  • انتقال اطلاعات بین گوشی و کامپیوتر
  • فلش رام های رسمی ( فریمور )
  • آنلاک بوتلودر گوشی
  • روت کردن گوشی های شیائومی
  • استفاده از گوشی به عنوان وب کم و مودم

برنامه Mi PC Suite برای مدیریت گوشی و تبلت برند شیائومی در کامپیوتر شما به صورت رسمی از سوی کمپانی منتشر شده است. با نصب این برنامه در رایانه درایور گوشی شیائومی شما نیز بصورت خودکار نصب خواهد شد.


نصب درایور شیائومی مخصوص پردازنده کوالکوم Qualcomm

نصب درایور شیائومی مخصوص پردازنده مدیاتک MTK

ممکن هست برای فلش گوشی از طریق روش های بالا اتصال بین گوشی و کامپیوتر برقرار نشه (که از نظر ما بعید هست) . به هر صورت برای اینکه موضوع ما تکمیل تکمیل باشه درایور های vcom  مخصوص گوشی های شیائومی با پردازنده مدیاتک (درایور مدیاتک رو باید به صورت دستی در Device manager ویندوز نصب کنید) و درایور گوشی Qualcomm گوشی های شیائومی با پردازنده اسنپدراگون رو دانلود و نصب کنید .سپس سیستم را حتما ری استارت کنید.


دانلود درایور شیائومی برای سیستم عامل مک

برای اتصال بین گوشی و سیستم عامل مک باید از طریق ADB اقدام کنید. پیشنهاد ما این هست از این روش استفاده کنید .

مطالعه بیشتر