دانلود بازی Among Us اندروید

بازی Amoung US یکی از بازی های محبوب و نسبتا کم حجم برای اندروید و البته سایر پلتفرم ها است . این بازیه بسیار ساده اما در عین حال سرگرم کننده ، توسط استدیوی Innersloth LLC ساخته شده است . بر خلاف بازی های امروزی که بسیار پیچیده و گرافیکی هستند ، Amoung US با گرافیک ساده خود ، در همان روز های اولیه انتشار توانسنت ملیون ها بازیکن را به سمت خود بکشد . ما در این پست علاوه بر نسخه اورجینال ، نسخه Amoung US با پول بی نهایت هم برای شما فراهم کرده ایم تا از تجربه این بازی زیبا لذت ببرید …

توضیحاتی درمورد بازی :

داستان از آنجایی شروع می شود که یک سفینه ی فضایی دچار خرابی و مشکل می شود . خدمه سعی در برطرف کردن آن دارند اما در میان آن ها خیانتکارانی وجود دارد و خرابی بیشتری به بار می آورند . نقش ها به صورت تصادفی انتخاب می شوند و شما در طول بازی در هر نقشی چه مثبت و چه منفی هستید ، باید وظایف خود را بدرستی انجام دهید . نقش منفی در این بازی imposter نامیده می شود .

این بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین اجرا می شود و علاوه بر آن شما می توانید با اعضای خانواده یا دوستان از طریق Local Wi-fi در بازی های ۴ تا ۱۰ نفره شرکت کنید . در بخش آنلاین ، شما می توانید با بازیکنانی از سر تا سر جهان بازی کنید . البته برای بازی در حالت آنلاین باید از نرم افزار های رفع تحریم استفاده کنید .

 

نکات تکمیلی : 

  1. برای بازی در حالت آنلاین از نرم افزار های رفع تحریم استفاده کنید .
  2. در نسخه مود شده می توانید از تمام آیتم های بازی به صورت رایگان استفاده کنید .
  3. در اجرای اولیه نسخه مود شاید صفحه سیاه باشد ، کمی صبر کنید تا وارد بشود . 
باکس دانلود

مطالعه بیشتر