دانلود برنامه A 1.1.1.1

دانلود برنامه A 1.1.1.1

شاید برای شما هم پیش آمده هنگام نصب برنامه یا بازی های اندروید هنگام باز کردن آن با اور عدم سازگاری با منطقه و یا تحریم های بازی علیه کشور ما روبرو شوید ، یکی از بهترین و سریعترین برنامه های اجرای سریع و بدون افت سرعت بازی ها و برنامه های اندرویدی برای تغییر آی پی اندروید برنامه A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet v6.12 می باشد ، ما امرور نسخه جدید از برنامه تغییر آی پی یا دی ان اس DNS اندروید A 1.1.1.1 را آماده کرده ایم .

دانلود برنامه A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet v4.3

برنامه A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet 6.0. برنامه ای سریع ، رایگان و بدون تبلیغات جهت تغییر آی پی در گوشی های اندرویدی می باشد که به دلیل عملکرد سریع و بدون قطعی آن این روز ها بین کاربران گوشی های اندرویدی محبوبیت بالایی پیدا کرده است ، نصب و استفاده از این برنامه بسیار ساده می باشد و برنامه محیط کاربری ساده و بدون پیچیدگی دارد و تمامی کاربران به سادگی میتوانند از به سادگی اقدام به باز کردن برنامه های تحریم شده اندرودی خود بپردازند .

برنامه A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet با عنوان یک اپلیکیشن اینترنت سریع و امن اندروید نامگذاری شده است  که توسط تیم برنامه نویسی Cloudflare, Inc طراحی و در گوگل پلی بصورت رایگان منتشر شده است .

عملکر برنامه کاملا حرفه ای و سریع بر پایه تغییر DNS می باشد و شما پس اجرای برنامه اتصالی پرسرعت و کاملا امن خواهید داشت ، تمام دیتا ها و اطلاعات شخصی اعم از رمز های عبور ، ایمیل ها و کوکی های تلفن همراه شما کاملا محفوظ و حفاظت شده می باشد .در برخی موارد حتی این برنامه موجب افزایش سرع اینترت شما می شود و در واقع نقش یک UI امن را بازی می کند که اتصال امن دی ان اس برای دستگاه شما ارائه داده است .

تغییرات نسخه جدید ۱٫۱٫۱٫۱: Faster & Safer Internet v6.12

Our latest Android client with improvements and bug fixes to keep your DNS fast and connection secure on the Internet.

Notable improvements:
• Connectivity verifier to automatically check network connectivity after tunnel is connected.
• Updated UI throughout the app.
• Display appropriate message if active devices limit exceeded when adding new license key.
• General bug fixes and improvements.

For list of known issues visit https://developers.cloudflare.com/warpclient/known-issues-and-faq

مطالعه بیشتر