دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی شیائومی موسوم به”۳۲MP Super Selfie”

دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی شیائومی موسوم به"32MP Super Selfie"

شیائومی درصدد شکستن رکوردهای بیشتر است… اخیرا پیج اصلی کمپانی چینی شیائومی در اینستاگرام تصویری از رونمایی گوشی جدید خود با دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی در تاریخ ۲۰۱۹/۰۴/۲۴ خبر داد…

بعد از دوربین فوق العاده ۴۸ مگاپیکسلی که برای اولین بار بر روی شیائومی Redmi Note 7  نصب شده بود و سر صدای بسیاری بر پا کرد و همچنان فروش بی نظیر این گوشی محبوب ادامه دارد این بار شیائومی به سمت ثبت رکورد در قسمت دوربین سلفی گوشی های خود رفته است.

همچنین هشتکی هم با این نام در اینستاگرام ایجاد شده است براه انداخته است و ویدئوهای بسیاری که با این دوربین گرفته شده است را به نمایش گذاشته است .

ظاهرا این دوربین سلفی فوق العاده همراه با گوشی جدید شیائومی Xiaomi Redmi Y3 با بازار عرضه میگردد .شیائومی در روز های اخیر تبلیغات بسیاری را برای دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی خود که با شعار ” ۳۲MP Super Selfie ” شناخته می شود 

 شیائومی Xiaomi Redmi Y3
شیائومی Xiaomi Redmi Y3

با از راه رسیدن گوشی شیائومی Xiaomi Redmi Y3 بالاترین وضوح تصویر دوربین سلفی را در میان گوشی‌های هوشمند شاهد خواهیم بود. در حال حاضر گوشی شیائومی Mi Mix 3 با دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی این جایگاه را به خود اختصاص داده است .

در زیر میتوانید یکی از این ویدئو های تبلیغاتی شیائومی برای دوربین سفلی ۳۲ مگاپیکسلی مشاهده کنید.


مطالعه بیشتر